Vanzare Apartament 3 Camere Semidecomandat Berceni-Al.Ciceu

Descriere apartament

Apartament 3 camere Berceni-Al.Ciceu, semidecomandat, etaj 4 din 4, suprafata 67 mp, an constructie 1967. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica. Mobilat si utilat complet. Detine loc de parcare platit. Se accepta orice varianta de plata.

Caracteristici:

Nr. camere: 3
Suprafata totala: 67 mp
Compartimentare: Semidecomandat
Confort: 1
Etaj: 4 din 4
Nr. bai: 1
Nr. balcoane: 1
An constructie: 1967
Nr. Locuri parcare: 1
Geam Baie: Da

ID Oferta: 4932

Pret Vanzare: € 107,000
Pret/mp: € 1597.01
Zona:Berceni
Suprafata utila:67 mp
Confort:1
Compartimentare:semidecomandat
Etaj:4/4
Nr. etaje imobil:4
Numar Bai:1
Numar Balcoane:1
Reper:
Tip Imobil:
Numar Camere:3
An Constructie:1967
Actualizat la: 13 Mai 2026
Numar de afisari: 76

• Mobilat: Complet
  • Locuri Parcare: 1/inclus in pret
  • Acces:
  • Servicii: administrare
0736-37.85.88 e-mail