Apartament 4 Camere Decomandat Berceni-Moldoveni

Descriere apartament

Apartament 4 camere Berceni-Moldoveni, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 82 mp, an constructie 1975. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica. Blocul este reabilitat. Exista contor de gaze separat si al doilea foc pentru centrala proprie. Detine loc de parcare platit. Se accepta orice modalitate de plata.

Caracteristici:

Nr. camere: 4
Suprafata totala: 82 mp
Compartimentare: Decomandat
Confort: 1
Etaj: 4 din 4
Nr. bai: 2
Nr. balcoane: 1
An constructie: 1975
Nr. Locuri parcare: 1
Geam Baie: Nu

ID Oferta: 4823

Pret Vanzare: € 114,900
Pret/mp: € 1401.22
Zona:Berceni
Suprafata utila:82 mp
Confort:1
Compartimentare:decomandat
Etaj:4/4
Nr. etaje imobil:4
Numar Bai:2
Numar Balcoane:1
Reper:
Tip Imobil:
Numar Camere:4
An Constructie:1975
Actualizat la: 14 Mai 2026
Numar de afisari: 133

• Mobilat: Nemobilat
  • Locuri Parcare: 1/inclus in pret
  • Acces:
  • Interfon: da
  • Lift: nu
  • Servicii: administrare
0736-37.85.88 e-mail