Descriere garsoniera
Garsoniera Aparatorii Patriei-Turnu Magurele, semidecomandata, etaj 9 din 9, suprafata 32 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica. Accepta animale de companie. Accepta cetateni straini. Mobilat si utilat complet. Blocul este reabilitat si are 2 lifturi.
Caracteristici:
Nr. camere: 1
Suprafata totala: 32 mp
Compartimentare: Semidecomandata
Confort: 1
Etaj: 9 din 9
Nr. bai: 1
Nr. balcoane: 1
An constructie: 1970
Geam Baie: Nu
ID Oferta: 5030
| Pret Inchiriere: |
€ 300
|
| Pret/mp: |
€ 9.38
|
| Zona: | Aparatorii Patriei |
|---|
| Reper: | |
| Actualizat la: |
11 Mai 2026 |
| Numar de afisari: |
2 |
Caracteristici generale